Current track

Title

Artist

=


Team Members

Naprawdę Paweł B. Jak legenda głosi: Zamiłowanie do muzyki wyssał razem z mlekiem. Jak twierdzi: Lata ’80 oraz lata ’90 to najlepszy okres w dziejach muzyki tanecznej. Pierwsze radiowe audycje jeszcze w latach ’90 gościnnie z DJ Przemo. Rok 1998 zdobycie licencji prezentera muzycznego i wypłynięcie na większe fale muzyki. Jego głosu w Radio The […]

Mam na imię Bogusław. Od 2012 roku prowadzę audycje w radiu internetowym. Aktualnie gram trzy stałe audycje: 3 kwadranse z idolami słuchaczy naszego radia, Sobotnie Party oraz Muzyczny seans filmowy. Często gram także audycje spontaniczne na życzenie słuchaczy. Moje studio mieści się w Katowicach.

Na imię mam Damian i bez wątpienia można powiedzieć, iż jest Fanem muzyki lat '80 oraz lat '90. Interesuje się też wcześniejszym muzycznym okresem lat '70 jak i '60. Prowadzi dwie listy przebojów TOP 20 WSZECH CZASÓW POP&ROCK oraz  TOP20 WSZECH CZASÓW DANCE&DISCO. Z tematyką radia związany od 2007 r.

Yoleck - kocha muzykę taneczną, dance, italo.. Kocha również bluesa.. Podczas cyklicznych audycji zawsze gra z pasją i miłością do muzyki.

user szczegoly