Current track

Title

Artist

=


„Co mi Panie dasz” w nowej aranżacji podbija sieć. Zaśpiewały największe gwiazdy

Written by on 2 maja 2020

Adam Sztaba opublikował wczoraj na platformie YouTube nagranie z wyjątkowym nagraniem piosenki „Co mi Panie dasz”. Zarówno pojawiająca się w nagraniu orkiestra jak i artyści wykonali hitowy utwór ze swoich domów. W wideo możemy zobaczyć m.in. CLEO, Andrzeja Piasecznego, Natalię Kukulską, Ewę Farnę, Piotra Cugowskiego i Kubę Badacha.

 

Mógłbym przytoczyć długą opowieść o tym, jak to się rodziło: od pomysłu mej Żony, poprzez znalezienie nawiązującego do dziś utworu, wybór aranżu zarówno dla skrzypków, oboistów jak i rockowych gitarzystów, aż po nerwowe złapanie się za głowę z racji ogromnej skali zjawiska przemieszane z dziecięcą radością odkrywania czegoś nowego” – napisał na swojej stronie na Facebooku kompozytor.

„(…) puenta jest taka oto, że w 6 dni zrodziła się najbardziej szczera orkiestra pod słońcem złożona z ludzi zewsząd – młodszych, starszych, grających profesjonalnie i amatorsko, muzykujących codziennie i raz na kilka lat, którzy stają w jednym szeregu z cenionymi Gwiazdami. Muzyka jest jedna” – podkreślił muzyk.

 

Więcej na stronie: https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/co-mi-panie-dasz-w-wykonaniu-polskich-gwiazd-podbija-siec/yq60cy8,681c1dfa


Reader's opinions

Leave a Reply


Continue reading

Next post

bateria